Čtvrtý týden za námi

Zkušební provoz jsme začli 8.4. takže už jedeme měsíc, uteklo to neskutečně rychle. Ještě nám stále chybí nějaké drobnosti, ale evidentně Vám od nás kafe chutná. Od května jsme pro Vás dali na mlýnek Burundi od Casino Mocca z Maďarska a dále máme spoustu kafe na batch nebo hand brew (V60) na kterou jsme si koupili pořádnou konvici, takže zalévání V60 už jedeme na úrovni.

Počasí si s náma stále hraje, takže občas v neděli ještě zavřeme, ale jak naskočí stabilnější počasí, prodloužíme otevírací doba, aby jste mohli posedět déle a dát si třeba i víno, cider nebo i pivo ve skle se u nás najde.

Aktuálně řešíme cedule na fasádu, aby jste nás lépe našli 🙂

Minulou neděli holky Žanda a Terka otvírali a zavírali kavárnu a co čert nechtěl v pondělí jsme se dozvěděli, že Žanda leží na JIP v Bohunicích.

Byly jsme ji zkontrolovat a vypadá to dobře i kafe si dala co jsme donesli z Mitte Bohunice. Takže doufáme, že se brzo chopí portafilteru.

Tuto neděli tzn. 12.5. budeme mít zavřeno, protože má být škaredě a kde všemu si nás žádají na jarmark do Šaratic odkud já, Martin pocházím. 

Takže nesmutněte, uvidíme se zase s pondělí s něčím sladkým od jedné melounové slečny.