Na co se ptáte Vy a My :-)

  1. Jak to bude dál? 
    Otevřeno bude do Vánoc, ale ještě nevíme jestli 4 nebo 3 dny.
    Čerstvé informace jsou vždy na webu, facebooku, instagramu a vylepeny na kavárně.
  2. Rok 2020
    Na začátek roku si dáme chvilku volno, aby jsme to nepřepálili. Celý leden a únor bude zavřeno, trošku si odpočneme, něco opravíme a uděláme si náš kutloch více kutlochový.

 

PROČ SE PTÁME PŘI VAŠICH OBJEDNÁVKÁCH

JEDNO PRESO

U této objednávky si nejsme jistí vůbec ničím, protože každý tím myslí něco jiného. Když opravdu chcete to malé a silné = ESPRESSO,
pokud chcete cokoli většího = LUNGO

LUNGO – Espresso prodloužené horkou vodou. Dnes je hodně v oblibě i filtrovaná káva – BATCH BREW, kterou také nabízíme a je to chutnější alternativa k lungu, pokud chcete hrnek kafe. Pokud potřebujete do filtrované kávy mléko, klidně si o něj řekněte, ale zase je super nejdříve ochutnat a poté doplňovat o další ingredience.

Jídlo taky nesolíte, dokud ho neochutnáte 🙂

Pokud si nejste tím co by jste rádi, stačí se jen zeptat a barista Vám vždy rád poradí nebo se správnými otázkami dostane k nápoji, který chcete.

KÁVA A CUKR

Hodně z Vás naši kávu sladí, to samozřejmě můžete a nic proti tomu nemáme. Víme ovšem, že spousta lidí to dělá automaticky a to nás pak mrzí, protože naše káva není určitě hořká a v kombinaci s mlékem je krásně sladká. Zkuste ji nejdřív ochutnat než ji osladíte, budeme za to moc rádi.